امکانات سایت

پرداخت آنلاین

پرداخت

محصولات

روتختی و ملحفه از آن دسته اکسسورهایی است که در دکور اتاق خواب نقش مهمی دارد. بنابراین باید قبل از انتخاب روتختی رنگ دیوار یا کاغذ دیواری اتاق خواب، قالی، لوستر یا آباژور و دیگر اسباب و اثاثیه را درنظر داشته باشید. با تحقیقاتی که از جنس روتختی های بازار شده است جنس  مورد استفاده برای خریدار باید شامل ویژگیهای زیر باشد:

·         جنس روتختی مصرفی از لحاظ پزشکی باید ضد حساسیت , ضد باکتری و ضد خارش باشد, برای این منظور درصد پلی استر و نخ باید درست انتخاب شود تا از لحاظ استاندارد مورد تایید آزمایشگاههای بهداشتی باشد.

·         یکی از مسایلی که برای مصرف کنندگان دارای اهمیت است اینست که کالا رنگ ندهد , پرز ندهد , آب نرود و الیاف بصورت رشته های نخ از پارچه بیرون نزند.

نوع پارچه روتختی
انتخاب نوع پارچه از جمله موارد حائز اهميت است. اگر مي خواهيد روتختي شما صرفاً مصرف دكوري داشته باشد كه به راحتي مي توانيد نمونه هاي مختلفي پيدا كنيد. اگر قصد داريد كه به عنوان رو كش هم از آن استفاده كنيد، پس بايد قدري گرم تر باشد. اگر فرزند كوچك يا حيوان خانگي داشته باشيد، طبيعتاً بايد پارچه اي را انتخاب كنيد كه نياز به مراقبت كمتري داشته باشد و تميز كردنش نيز آسانتر باشد.

 

بامبو پارچه ای مناسب جهت روتختی

بامبو انعطاف پذیر، نرم، دارای ظاهری براق و دوستدار محیط زیست است. الیاف بامبو می تواند نرمتر از الیاف ابریشم و پنبه باشد. از دیگر ویژگی های خوب آن می توان به جذب بسیار سریع رطوبت و عرق بدن، قابلیت تنفس پذیری و گرم نگه داشتن بدن در محیطهای سرد اشاره کرد. استفاده طولانی مدت از پارچه بامبو موجب می گردد پوست بدن سطحی خشک و احساس راحتی داشته باشد به‌ طوری که قابلیت جذب آن ۳ الی ۴ برابر پنبه می باشد. علت این امر ساختار کانالی بودن و سوراخ دار بودن لیف بامبو است.

**کاور روتختی سه بعدی ویرجینیا سکرت ترکیه جنس ۱۰۰% بامبو**

جستجو

تمام حقوق این فروشگاه برای RoyalcCover محفوظ است

کرکره برقی | آندیالند | ثبت شرکت