امکانات سایت

پرداخت آنلاین

پرداخت

درباره ما

درباره ما:

اتاق خواب شخصی ترین بخش خانه است و در واقع پناهگاهی در برابر شلوغی و مشغله های خارج از خانه و زندگی روز مره. هر کسی با سلیقه شخصی خودش، اتاق خوابش رو دکور میکنه.در واقع  ایده آل بودن دکوراسیون داخلی با توجه به سلایق افراد در ذهن هر شخص متفاوته. روتختی را میتوان در چیدمان اتاق خواب نقش اول در زیبایی دانست اما روتختی علاوه بر زیبا بودن باید کیفیت و مقاومت داشته باشد. از این رو تمامی لحافهای این مجموعه با الیاف ضد حساسیت و پارچه 100 درصد پنبه خارجی تهیه میشوند.  هدف اصلی رویال کاور علاوه بر کیفیت، حذف واسطه و ارتباط مستقیم تولید کننده با مصرف کننده است لذا قیمتها بسیار مناسب بوده و اجناس بسیار باکیفیت  میباشند

 

دوختهای ست های دونفره تماما با ماشین صنعتی انجام شده که  از این جهت دوختها بسیار زیبا و تمیز میباشند. همچنین امکان خرید عمده برای همکاران محترم  فراهم گردیده است.

 

از خریداران محترم تقاضا میشود با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری رسانند .

 

نکاتی که هنگام خرید روتختی باید درنظر گرفت:

۱- - کدام روتختی برای کدام تختخواب: انتخاب روتختی برای اتاق خواب به دلیل تنوع در رنگ و شکل شاید کار دشواری باشد. اگر قبل از خرید نکاتی همچون سنتی یا امروزی بودن آن؛ مجلل یا ساده بودن؛ رنگ سرد یا گرم داشتن آن را در نظر بگیرید می توانید انتخابی درست داشته باشید. حتما این نکته را به یاد داشته باشید هر روتختی؛ برای هر تختخوابی مناسب نیست زیرا تختخوابی با چوب های سنگین و کارشده حتما روتختی مجلل و سنگین را طلب می کند و روتختی ساده با رنگ های ملایم برای تختخواب های ساده که تاجی بلند ندارد بسیار مناسب است.

 

۲- - مرغوبیت و کیفیت یک اصل است: بهتر است قبل از خرید روتختی و روبالشتی و ملحفه ها از سایز دقیق تشک و بالشت ها مطمئن شوید زیرا بعضی از تشک ها و  بالشت ها اندازه استاندارد ندارند. حتما ملحفه ای که روی تشک قرار می گیرد از جنس نخ یا کتان و نرم و لطیف باشد تا هنگام تماس بدن با آن حساسیت ایجاد نکند. به دلیل شست و شو زیاد ملحفه روتشکی حتما از جنس مرغوب و باکیفیت انتخاب شود.

 

۳-- اگر مایلید اتاق خوابی با چیدمانی سنتی داشته باشید بهتر است از روتختی هایی با نقش و نگار اسلیمی استفاده نمایید.

 

۴- - در انتخاب روتختی حتما ابتدا به رنگ دیوار یا رنگ دیگر وسایل موجود در اتاق خواب توجه کنید تا هماهنگی میان آنها به اتاق خواب رنگ و حجم و عمق دهد. اگر دوست دارید روتختی اتاق خوابتان در هریک از فصول به یک رنگ باشد در فصول سرد سال رنگ های زرشکی و سورمه ای و در فصول گرم رنگ های روشن و کمرنگ بسیار مناسب است.

 

 5 - اگر هنوز برای انتخاب رنگ و طرح روتختی تصمیم قطعی نگرفته اید می توانید با نگاه به محیط اطراف تخت خواب و دکوراسیون اتاق خواب خود و توجه به هارمونی موجود در اتاق خواب به رنگ و طرح های زیبایی برسید تا هارمونی یا همان هماهنگی اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون اتاق خواب در وضعیت ایده آلی قرار گیرد. باید توجه داشته باشید که روتختی می تواند چهره تخت شما را دگرگون سازد و نیز آرامش فضای استراحت شما تا حد زیادی به نوع و جنس روتختی بستگی دارد پس در انتخاب مدل روتختی دقت زیادی به خرج دهید.

 

6 - برای رسیدن به بهترین نتیجه در انتخاب مدل روتختی بهتر است طرح و رنگ روتختی را با فرش اتاق خواب و دیوار مجاور تخت خواب هماهنگ کنید، اینگونه بدون شک انتخاب موفقی خواهید داشت.

 

7 - باید اعتراف کنم که مدل های تخت خواب اگرچه قیمت های بسیار بالاتر و کارایی بیشتری دارند اما مدل روتختی می تواند زیبایی آن ها را چند برابر کند و یا از زیبایی تخت خواب شما بکاهد، سخن پایانی اینکه به سلیقه خود ایمان داشته باشید و زیبایی مدل تخت خواب خود را فدای انتخاب نادرست مدل روتختی نکنید.

 

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.
تمام حقوق این فروشگاه برای RoyalcCover محفوظ است

کرکره برقی | آندیالند | ثبت شرکت